Невідомі Герої Майдану

На жаль, кількість відомих нам зараз Героїв Небесної Сотні, чиї імена згадуються на цьому сайті, насправді може бути значно більшою.

Невідома доля багатьох поранених майданівців, котрих бандити Януковича викрадали з лікарень та вивозили у невідомому напрямку. Одним з таких викрадених був Юрій Вербицький, котрого злочинці вивезли та, після жорстоких катувань, кинули помирати в лісопосадці під Києвом. А скільки іще викрадених і закатованих майданівців так само кинули або закопали десь в лісі чи інших місцях? Де їхні безіменні могили? Поки що цього точно не встановлено.

Також невідома доля багатьох із постраждалих під час сутичок 18 лютого 2014 року в Маріїнському парку та Кріпосному провулку в місті Києві.

А ще існують припущення, що частину тіл загиблих майданівців силовики бандитського режиму Януковича могли просто таємно спалити в крематоріях, аби приховати реальні масштаби своїх злочинів проти Майдану і українців.

Шановні відвідувачі сайту!
Якщо у вас є достовірна та перевірена інформація (документи, фото з Майдану, живі свідчення рідних чи побратимів по Майдану тощо) про загиблих Героїв, чиї імена на даний момент поки що не згадуються як імена Героїв Небесної Сотні, поділіться нею, будь ласка, скориставшись розташованою нижче формою відправлення повідомлень з сайту, або ж надіславши свого листа на адресу електронної пошти: info@nebesnasotnya.com

А за цим посиланням ви можете ознайомитись з переліком людей, зниклих безвісти під час подій Революції Гідності, чия подальша доля досі не встановлена. Можливо, ви знайдете в цьому переліку знайомих вам осіб, про обставини зникнення котрих вам щось відомо, а ваша інформація могла б допомогти у з’ясуванні цих обставин.

Капча
9 + 7 =

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+