Підтримайте сайт донатом

12 травня 2024 року.

Минуло вже 10 років відтоді, як було засновано і створено сайт “Небесна Сотня: Герої не вмирають”. Від самого початку цей сайт створювався на безоплатній основі за власною ініціативою і власними зусиллями його засновника й автора. І вже понад 10 років сайт досі існує в інтернеті, продовжуючи виконувати свою головну місію — збереження пам’яті про загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні.

Жодна політична партія, громадська організація або державна структура ніяким чином ніколи не були причетні до заснування та створення цього сайту. Цей проєкт ніколи не був чиїмсь “комерційним замовленням”, за виконання якого автору сайту могли б заплатити якісь гроші. Жодної гривні спонсорських чи грантових коштів або ж коштів будь-якої сторонньої фізичної особи ніколи не було використано для розробки та підтримки подальшого функціонування цього сайту.

Отже, цей сайт створений і досі продовжує існувати на безоплатній основі лише з власної ініціативи його автора-розробника. Також, зі зрозумілих причин, цей сайт не може “заробляти” жодні гроші ані його автору, ані сам на себе, наприклад, коштом розміщення платної комерційної чи політичної реклами або оплачених замовних публікацій від сторонніх осіб.

Тут слід вірно зрозуміти, що саме означають слова “на безоплатній основі”. А означають вони лише те, що автор сайту ніколи не отримував і не отримує ні від кого жодної оплати за власну працю зі створення та підтримки в належному стані цього сайту. Але це зовсім не означає, що цей проєкт взагалі є безвитратним в грошовому сенсі. Бо попри те, що автор-розробник сайту може дозволити собі використовувати власний час, навички й досвід у веброзробці цілком безплатно, не маючи потреби й необхідності за оплату залучати сторонніх фахівців в цій галузі професійних знань, все ж весь цей час для автора сайту залишалась необхідність витрачати свої власні кошти. А витрачались і витрачаються вони для того, щоб кожного року оплачувати продовження реєстрації доменного імені сайту (фактичної адреси сайту, за якою користувачі його бачать в інтернеті) та послуг хостингової компанії, на серверах якої фізично розміщені файли сайту, аби бути безперервно доступними в інтернеті онлайн. І від цих витрат нікуди не дітися.
Тобто для автора сайту цей проєкт зовсім не є “безплатним”, бо щорічно вимагає і певної суми грошей для здійснення необхідних періодичних оплат, і витрати власного часу як вебфахівця зі створення сайтів, який також насправді чогось таки вартує.

Підсумовуючи все сказане вище, мабуть, буде справедливим зробити висновок, що вже давно настав час дещо змінити підхід до подальшого існування сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають”. Отже, автор-розробник сайту готовий і надалі абсолютно безоплатно використовувати свій час та фахові знання і навички для подальшої підтримки та майбутніх оновлень сайту. Але відтепер і у вас, шановна велика Родино Небесної Сотні, колишні друзі Героїв та побратими по Майдану, просто небайдужі українці, є можливість не лише вподобайками та коментарями висловлювати своє ставлення до публікацій сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають” на сторінці сайту в Фейсбуку, а й цілком реально підтримати подальше існування цього сайту будь-якою незначною для вас сумою грошового донату. В такий спосіб ви не лише своїм грошовим внеском підтримаєте сайт, але й тим самим додатково засвідчите його актуальність, корисність та подальшу потрібність людям в Україні та за її межами.

Всі отримані з ваших донатів кошти будуть витрачені виключно за їх безпосереднім призначенням — на оплату продовження реєстрації домену сайту на наступні річні періоди часу та на щорічні оплати якісного хостингу для розміщення сайту в інтернеті та забезпечення безперервного 24х7 надійного доступу до нього онлайн.
Посилання, рахунки та QR-коди на два “конверти” для збору коштів
(це недавно створений ПриватБанком аналог добре відомої всім “банки” від Монобанку) додаються нижче.


З повагою, Ігор Миськів — засновник, автор та адміністратор сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають”

 

Оновлення від 18 травня 2024 року:  Необхідна сума коштів для продовження реєстрації домену на наступний річний період часу з лютого 2025 року по лютий 2026 року зібрана. Тому актуальним залишається лише один із вказаних нижче зборів, а саме збір на оплату хостингу.

 

Збір на оплату хостингу сайту

Для оплати хостингу, на якому розміщено сайт, для забезпечення доступу до нього на наступний річний період часу.

  • Посилання для поповнення:   www.privat24.ua/send/1tth2
  • Номер картки конверта:   5168 7521 0652 5457

Збір на оплату домену сайту

(Необхідну суму ЗІБРАНО)

Для оплати продовження реєстрації домену сайту на наступний річний період часу.

  • Посилання для поповнення:   www.privat24.ua/send/18abx
  • Номер картки конверта:   5168 7521 0651 4626

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+