Спасибі за співпрацю

Юрію Журавлю – українському музиканту і художнику

www.facebook.com/pages/Журавель-Юрій-Zhuravel-Yuriy/176185292424436

www.zhurawell.com.ua

За його картину “Небесна Сотня” та надану авторську згоду на використання цього малюнка в якості основи логотипа сайту.


Бібліотеці ім. Петра Панча

Адреса: м.Київ, вул. Червоноармійська, 90

www.facebook.com/petropanchlibrary

www.petropanchlibrary.moyblog.net

За створення ряду відеорозповідей про Героїв Небесної Сотні, записаних за участю їхніх рідних, та розповідей очевидців і учасників Революції Гідності про Майдан і загиблих Героїв.


Волинській обласній державній телерадіокомпанії

Адреса: м.Луцьк, вул.Словацького, 9

www.facebook.com/volunvt

www.voltv.com.ua

За створені відеофільми про волинських Героїв Небесної Сотні та надану згоду на використання цих відеоматеріалів на даному сайті.


Авторському колективу науково-документального видання “Український Євромайдан. Прикарпатський вимір”:

За зібрані ними в книзі документальні свідчення та спогади про Майдан від учасників Революції Гідності та надану авторську згоду на використання цих матеріалів на сторінках сайту.


Громадській організації “Фонд збереження історії Майдану”

www.facebook.com/Fond.Maidan

www.maidan-memorial.org

За створення ряду відеорозповідей про Майдан, записаних зі слів очевидців і учасників Революції Гідності, та надану авторську згоду на публікацію цих відеоматеріалів на сторінках сайту.


Світлані Терейковській – волонтеру Майдану, волонтеру допомоги українському війську під час визвольної війни України проти московських окупантів, автору книги “Розстріляна гідність”

www.facebook.com/svetlana.tereykovskaya.9

За зібрані нею в книзі “Розстріляна гідність” спогади про загиблих Героїв Небесної Сотні від їхніх рідних, друзів, побратимів по Майдану та надану авторську згоду на публікацію цих матеріалів на сторінках сайту.


Громадському радіо

www.facebook.com/hromadske.radio

www.hromadskeradio.org

За створення відеорозповідей про Майдан, записаних зі слів очевидців і учасників Революції Гідності, та надану авторську згоду на публікацію цих відеоматеріалів на сторінках сайту.


Ганні Дудці – українській поетесі, члену Національної спілки письменників України, авторці поетичних збірок: “Лелече гніздо”, “Пензликом душі”, “Храм любові”, “Царівна без корони”, “Меди квітучої акації”, “Танок Саломеї”

www.facebook.com/ganna.dudka

За створення циклу поезій “Безсмертні” в пам’ять про кожного із загиблих Героїв Небесної Сотні та надану авторську згоду на публікацію цих поетичних творів на сторінках сайту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+