Звіт по донатах для сайту

31 травня 2024 року

На оплату домену сайту

Станом на 25 травня 2024 року на конверт для збору коштів на оплату домену сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають” надійшло донатів на загальну суму 1800 грн, що більш як втричі перевищило мету в 571 грн для цього збору.

Зібрано на домен
Зібрано на домен

Тобто суми коштів з цього конверта було достатньо для продовження реєстрації домену не на 1, а на цілих 3 роки. Оскільки до лютого 2025 року реєстрація домену вже була оплачена раніше цього року власними коштами автора-розробника сайту, то реєстрацію домену було продовжено на додатковий 3-річний період з лютого 2025 року по 22 лютого 2028 року.

Для цього, згідно з виставленим рахунком, необхідно було оплатити 1712 грн. Але, через банківські операції з подвійною конвертацією, під час проведення платежу сума збільшилась на 8 грн до 1720 грн. Тож 1720 грн і були фактично використані з цього конверта за призначенням під час здійснення оплати виставленого рахунку.

Деталі платежу
Деталі платежу
Рахунок на оплату
Рахунок на оплату
Фактично сплачено
Фактично сплачено

Підсумок: Реєстрація домену nebesnasotnya.com продовжена до 22 лютого 2028 року, тож принаймні до цього часу можливість заволодіти ним для шахраїв або інших небажаних сторонніх осіб буде суттєво ускладнена.

Домен активний до 2028 року
Домен активний до 2028 року
Whois інформація про домен
Whois інформація про домен

Після проведення платежу у цьому конверті залишилось 79.76 грн. Оскільки потреба в цьому зборі тимчасово  призупинена до 2028 року, тому залишок цих коштів з нього було переведено в другий конверт для збору коштів на оплату хостингу, де вони будуть збережені як частина суми, що знадобиться для майбутньої нової оплати за хостинг в травні-червні наступного 2025 року.

На оплату хостингу для сайту

Станом на 25 травня 2024 року на конверт для збору коштів на оплату хостингу для сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають” надійшло донатів на загальну суму 3730 грн, що забезпечило досягнення встановленої мети для цього збору.

Зібрано на хостинг
Зібрано на хостинг

В процесі оплати за хостинг вдалось застосувати промокод на знижку, внаслідок чого з’явилась можливість оплатити по виставленому рахунку на 10% меншу суму, а саме 3356 грн. Знову ж, через банківські операції з подвійною конвертацією, під час проведення платежу ця сума збільшилась на 31 грн до 3387 грн. Тож 3387 грн і були фактично використані з цього конверта за призначенням під час здійснення оплати виставленого рахунку.

Отримано знижку 10%
Отримано знижку 10%
Деталі платежу
Деталі платежу
Рахунок на оплату
Рахунок на оплату
Фактично сплачено
Фактично сплачено

Підсумки

Хостинг для сайту “Небесна Сотня: Герої не вмирають” оплачено до 25 червня 2025 року.

Після проведення платежу у цьому конверті, внаслідок застосованої знижки 10%, з попередньо зібраних необхідних 3730 грн залишилось 342.55 грн. Цей залишок (разом із переведеним сюди залишком коштів із першого конверта для збору коштів на оплату домену) буде збережений в цьому конверті до майбутньої нової оплати за хостинг в травні-червні наступного 2025 року.
Також на цей конверт можна надсилати нові донати для оплати хостингу для сайту на наступні річні періоди часу, що настануть після 25 червня 2025 року

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+