Бльок Іван Іванович

21 липня 1973 — 20 лютого 2014
Бльок Іван Іванович

Короткий життєпис

Іван Бльок народився у м. Городок Львівської області. Підприємець, власник магазину. Учасник Помаранчевої революції.

Приїздив на Майдан у найважчі моменти, був охоронцем барикад. Востаннє приїхав 19 лютого. Загинув вранці 20 лютого на вулиці Інститутській від кулі снайпера у серце. Дівоче прізвище дружини — Тур і чоловіка інколи також називали Туром, до списків загиблих його було внесено під цим прізвищем.

Похований у рідному місті. Залишив сестру Світлану, дружину Наталю з двома неповнолітніми дітьми: дочкою Лілею та сином Павлом, а також старшу дочку Ярину від першого шлюбу.

Івану Бльоку було 40 років…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Івану Бльоку було надано звання Героя України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Живим на згадку: Який він був

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+