Пантелеев Іван Миколайович

1 грудня 1981 — 20 лютого 2014
Пантелеев Іван Миколайович

Короткий життєпис

Пантелеев Іван був мешканцем міста Краматорська Донецької області. Поет, рок-музикант, соліст групи «Небо Мінуса». Останнім часом жив у с. Дмитрівка, де доглядав 90-літню бабусю.

Іван був на Майдані з 10 грудня 2013 року. Належав до першої сотні самооборони, мав псевдо «Креман».  На вулиці Інститутській отримав декілька вогнепальних поранень, і одна з куль влучила в серце Івана, обірвавши життя Героя. Тіло ідентифікували в готелі «Україна».

Його похорони відбулися 25 лютого. Похований у с. Дмитрівка Слов’янського р-ну Донецької області. Залишив маму, сестру з родиною.

Пантелееву Івану було 32 роки…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Івану Пантелееву було надано звання Героя України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Іваном Пантелеевим

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+