Бура Ольга Василівна

22 липня 1986 - 10 березня 2014
Бура Ольга Василівна

Короткий життєпис

Ольга Бура народилася в селі Ріпнів Буського району Львівської області. Жила в селі Журатин Буського району Львівської області.

Починаючи з 24 листопада 2013 року, брала активну участь в акціях протесту в Києві. На Майдані провела всі три місяці. Вона допомагала “Морській сотні” Самооборони, стояла у сторожі, працювала на складі та на кухні. До столиці Ольга Бура поїхала зі своїм чоловіком, і завжди була поруч із ним. Померла в київській лікарні 10 березня 2014 року через рану, отриману на Майдані.

Поховали дівчину 13 березня у селі Ріпнів, де та народилася.

Ользі Бурій було 27 років…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Ользі Бурій було надано звання Героїні України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Спогади про Ольгу Буру

 

Вона завжди помагала і підтримувала інших, хоч би як не було боляче на душі їй самій…

Зі спогадів сестри та матері про Ольгу Буру

 

Живим на згадку: Якою вона була

Світлини з Ольгою Бурою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+