Бура Ольга Василівна

22 липня 1986 - 10 березня 2014
Бура Ольга Василівна

Короткий життєпис

Бура Ольга народилася в селі Ріпнів Буського району Львівської області. Жила в селі Журатин Буського району Львівської області.

Починаючи з 24 листопада 2013 року, брала активну участь в акціях протесту в Києві. На Майдані провела всі три місяці. Вона допомагала “Морській сотні” Самооборони, стояла у сторожі, працювала на складі та на кухні. До столиці Ольга Бура поїхала зі своїм чоловіком, і завжди була поруч із ним. Померла в київській лікарні 10 березня 2014 року через рану, отриману на Майдані.

Поховали дівчину 13 березня у селі Ріпнів, де та народилася.

Бурій Ользі було 27 років…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Ользі Бурій було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Спогади про Ольгу Буру

Вона завжди помагала і підтримувала інших, хоч би як не було боляче на душі їй самій…

Із спогадів сестри та матері про Ольгу Буру

Живим на згадку: Якою вона була

Світлини з Ольгою Бурою

Споріднені сторінки:

Чорні очка як терен Спогади про Ольгу Буру Щоб написати цей текст про Героїню Небесної Сотні Ольгу Буру, мені треба було поїхати до села Журатин, неподалік міста Буськ н...
Тінь ангела Присвята Ользі Бурій Буває, ангели живуть поміж людей. Вони вселяються у тихих, непримітних. Ніхто не здогадається про те, Що крила часом світ...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+