Пасхалін Юрій Олександрович

18 січня 1984 — 19 лютого 2014
Пасхалін Юрій Олександрович

Юрій Пасхалін. Короткий життєпис.

Юрій Пасхалін народився в місті Сміла Черкаської області. Навчався в м.Сміла та був вихованцем Школи олімпійських резервів у Харкові — займався штангою. В останні роки проживав у Києві, працював на приватному підприємстві комірником. В житті Юрій був доброю, щедрою і справедливою людиною. У своїй сім’ї він був гарним люблячим батьком для рідного синочка та добрим чоловіком для коханої дружини.

Під час Революції гідності разом із колегами ходив на Майдан. 19 лютого отримав три вогнепальні поранення в спину та 1 поранення з пневматичної зброї. Першу допомогу було надано в Будинку профспілок. Після підпалу будинку його евакуювали до 18-ї лікарні на бульварі Шевченка, проте врятувати його не вдалося.

Похований в селі Носачів Смілянського району Черкаської області. Залишив дружину з 9-річним сином, маму, двох братів і двох сестер.

За місяць до смерті Юрію виповнилося 30 років…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Юрію Пасхаліну було надано звання Героя України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Світлини з Юрієм Пасхаліним

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+