Дідич Сергій Васильович

3 листопада 1969 — 18 лютого 2014
Дідич Сергій Васильович

Короткий життєпис

Дідич Сергій проживав у селі Стрільче Городенківського району Івано-Франківської області. Заснував туристичний клуб «Золоте Руно» і був його директором . В житті проявляв себе як активний громадсько-політичний діяч: був головою районної організації ВО «Свобода», депутатом Городенківської районної ради від ВО «Свобода».

На Євромайдані став сотником Івано-Франківської сотні самооборони ВО «Свобода». Загинув у Києві під час сутичок між мітингувальниками та «беркутівцями». «Граната взірвалась біля шиї Сергія і розірвала артерію… Шансів на порятунок не було», — написав на своїй сторінці у Фейсбук член ВО «Свобода» Руслан Андрійко. Тіло виявили у Будинку офіцерів.

Залишив дружину і двоє дітей.

Дідичу Сергію було 44 роки…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Сергію Дідичу було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Спогади про Сергія Дідича

Розповідь доньки Героя

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+