Дмитрів Ігор Федорович

9 жовтня 1983 — 20 лютого 2014
Дмитрів Ігор Федорович

Короткий життєпис

Дмитрів Ігор народився у місті Калуші Івано-Франківської області. Мешканець села Копанки Калуського району Івано-Франківської області. Закінчив Одеську юридичну академію. Активіст ВО «Свобода».

Загинув унаслідок поранення кулею снайпера. Його шукали декілька годин безнадійно. А близько 17:00 надійшла інформація із 17-ї лікарні Києва про те, що він помер (комбінована політравма).

Дмитріву Ігорю було 30 років…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Ігорю Дмитріву було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Фільм про Ігоря Дмитріва.

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+