Жаловага Анатолій Григорович

13 березня 1980 — 20 лютого 2014
Жаловага Анатолій Григорович

Короткий життєпис

Жаловага Анатолій був мешканцем міста Дубляни Львівської області. Закінчив Львівський державний університет фізичної культури, спеціалізація — гандбол. Кандидат в майстри спорту. Працював будівельником.

Загинув на вулиці Інститутській в Києві від кулі снайпера, яка влучила йому в голову. Тіло знайшли на подвір’ї біля Михайлівського собору.

Похований в Дублянах.

Жаловазі Анатолію було 33 роки…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Анатолію Жаловазі було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Спогади про Анатолія Жаловагу

Він наче мав якесь передчуття: завжди ходив до сповіді перед Паскою, а цього разу – пішов перед Різдвом; ніколи не стрибав на Водохреща в ополонку, а минулого року – вперше в селі стрибнув…

Із спогадів матері про Анатолія Жаловагу

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Анатолієм Жаловагою

Споріднені сторінки:

Фортуна Присвята Анатолію Жаловазі У спорті так: то фатум, то фортуна, І мрії про великий, справжній спорт. То у житті потужний порятунок, Гучний і с...
Тату, ти ще будеш мною гордитись Спогади про Анатолія Жаловагу «Тату, ти ще будеш мною гордитись». Григорій Жаловага не раз за останній рік згадував ці слова сина Анатолія. Пан Григо...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+