Жеребний Володимир Миколайович

6 жовтня 1985 — 20 лютого 2014
Жеребний Володимир Миколайович

Короткий життєпис

Жеребний Володимир був мешканцем міста Рудки Самбірського району Львівської області. Закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка. Працював у Вишнянському аграрному коледжі Львівського національного аграрного університету.

На Майдані від перших днів протесту. Загинув на вулиці Інститутській, кулі снайпера влучили в шию (в сонну артерію) та голову.

Похований у рідному місті Рудки.

Йому було 28 років…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Володимиру Жеребному було надано звання Героя України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Спогади про Володимира Жеребного

 

Якось сусідський пес невдало скочив через паркан – і роздер лапу. Сусід попросив його добити, а Володя сказав: “Тату, давай його вилікуємо!” Пес і досі живе завдяки Володі, його ж самого — немає…

Зі спогадів батька про Володимира Жеребного

 

Спогади про Володимира Жеребного

Розповідь батька Героя

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Володимиром Жеребним

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+