Слободян Тарас Ігорович

10 грудня 1982 – грудень 2013
Слободян Тарас Ігорович

Короткий життєпис

Слободян Тарас родом з міста Тернополя. Працював у Тернопільському національному економічному університеті. Був неодружений.

Хлопець перебував на Майдані під час заворушень у Києві, проте потім безслідно зник. Знайшли його мертвого у лісі на Сумщині без лівої руки і без пальця на правій. Тарас Слободян помер від критичної втрати крові внаслідок вибуху. Точної дати смерті встановити не вдалось. Відомо лише, що сталось це в грудні 2013 року.

Поховали Тараса Слободяна 5 березня 2014 року у Тернополі на Микулинецькому кладовищі.

Слободяну Тарасу був 31 рік…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Тарасу Слободяну було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Спогади про Тараса Слободяна

Одного разу батько із сином їхали у авто вечірнім Тернополем: «Сину, та не можна бути таким ідеалістом, життя взагалі несправедливе!» Тарас мовчить. Авто зупиняється. Перед тим як вийти, Тарас говорить: «А чому так? Так не має бути!» – і закриває двері…

Із спогадів батька про Тараса Слободяна

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Тарасом Слободяном

Споріднені сторінки:

Він був ідеалістом Спогади про Тараса Слободяна Зазвичай, батько Тараса Слободяна відмовлявся від інтерв’ю. Пану Ігореві не хотілось зайвий раз сипати сіль на рану. Від...
Українські Тараси Присвята Тарасу Слободяну Європейська ми раса - Не пришельці, не клони. Українські Тараси Розривають шаблони. Філософські в них душі, Від ...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+