Корнеев Анатолій Петрович

23 січня 1961 — 20 лютого 2014
Корнеев Анатолій Петрович

Короткий життєпис

Анатолій Корнеев народився в селі Гаврилівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Закінчив Кам’янець-Подільське військове училище, офіцер запасу. Був сільським головою с. Руда Хмельницької області.

Регулярно їздив на Майдан, привозив їжу. Убитий під час відступу силовиків на вул. Інститутській. Інформація про загибель з’явилась зранку 20 лютого. Товариш подзвонив на його телефон, але трубку підняв незнайомий чоловік і сказав, що снайпер поцілив у серце Анатолія.

Анатолію Корнееву було 53 роки…

Нагороди та відзнаки

 
Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Анатолію Корнееву було надано звання Героя України з відзначенням орденом “Золота Зірка” (посмертно).

 
 
Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

 
 
Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

 

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Анатолієм Корнеевим

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+