Городнюк Іван Володимирович

2 червня 1984 — 19 лютого 2014
Городнюк Іван Володимирович

Короткий життєпис

Городнюк Іван був мешканцем м. Березне Рівненської області. Керував гуртком сучасних танців Березнівського будинку культури. Підприємець.

На Майдані був членом Волинської сотні самооборони, мав псевдо «Месник». 19 лютого повернувся додому з Майдану, на якому у ході протистоянь його облили водою з водометів і сильно побили. Помер в ніч з 19 на 20 лютого внаслідок ускладнень, що виникли після побиття.

Городнюку Івану було 29 років…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Івану Городнюку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+