Костенко Ігор Ігорович

31 грудня 1991 — 20 лютого 2014
Костенко Ігор Ігорович

Короткий життєпис

Костенко Ігор був мешканцем села Зубрець Бучацького району Тернопільської області. Журналіст видання «Спортаналітика». Навчався на п’ятому курсі географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Був активним дописувачем української Вікіпедії.

Був убитий на вулиці Інститутській біля «Жовтневого палацу». У нього влучила куля снайпера, яка пройшла вище серця Героя.

Костенку Ігорю було 23 роки…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Ігорю Костенку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Спогади про Ігоря Костенка

Як я виховала такого патріота,— перепитує пані Оксана,— не знаю, як кожна мама. Це Богом дано. Ігор завжди говорив: «Спочатку ми повинні думати про Україну, а потім Україна хай думає про нас…»

Із спогадів матері про Ігоря Костенка

Живим на згадку: Який він був

Світлини з Ігорем Костенком

Споріднені сторінки:

А хто борець, той здобуває світ Спогади про Ігоря Костенка Бучач після дощу. Дворічний хлопчик підбігає до невеликої калюжі. Назбирує поряд каміння. Тупає ніжкою по калюжі і засипає...
Дірочки на стіні Присвята Ігорю Костенку Серце бачить далі, аніж очі… Матір щось тривожило в ті дні. Сон лихий наснився серед ночі: Дірочки у хаті на стіні. ...
Лицарем він був. Справжнім лицарем… Спогади про Ігоря Костенка Вулицею Дніпропетровська йде сумна дівчина, підтримуючи жінку в чорній хустині. Чорна хустина стала за останній рік атрибу...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+