Дворянець Антоніна Григорівна

23 березня 1952 — 18 лютого 2014
Дворянець Антоніна Григорівна

Короткий життєпис

Дворянець Антоніна була мешканкою міста Броварів Київської області. Ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пенсіонерка.

18 лютого приїхала до Києва у справах. Загинула під час зіткнень на вул. Інститутській. Її тіло виявили на барикаді, розташованій на вулиці Інститутській, біля верхнього входу в метро «Хрещатик». Загинула від забиття кийками спецпризначенцями міліції.

Залишила сина і двох внучок.

Дворянець Антоніні був 61 рік…

Нагороди та відзнаки

Золота Зірка Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Антоніні Дворянець було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Медаль за жертовність і любов до України

4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Пов'язані сторінки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Google+